10 października 2018

Karkonoski Park Narodowy z przyczepką rowerową Weehoo

Długość trasy: ok. 27 km.

 

Przebieg trasy: Patrz mapa na zdjęciach. Trasa oparta w większości o trasę nr 8 z przewodników i aplikacji mobilnych "Rowerowa Kraina".

 

Opis trasy: Doskonale oznakowana. Trasa o dobrej, w dużej części asfaltowej nawierzchni, dostępna dla rowerzystów z przyczepkami. Kilka niedługich, ale stromych i bardzo stromych podjazdów i zjazdów. Piękna widokowo. Wiele możliwości modyfikacji trasy. Po drodze sporo miejsc wyznaczonych do wypoczynku oraz dwa schroniska.
W Jakuszycach i Szklarskiej Porębie możliwość wypożyczenia roweru i przyczepki.

 

Czas przejazdu: ok. 3 godzin

 

Film z trasy: YouTube

 

Źródło: E-bajkiem przez świat

 

Karkonoski Park Narodowy o szlakach rowerowych:

 

Rowerem na terenie Karkonoskiego Parku Narodowego można poruszać się wyłącznie po wyznaczonych szlakach i drogach wewnętrznych. Są to następujące lokalizacje: I Droga Sudecka, górna i dolna droga wewnętrzna w rejonie Góry Szerzawy i Kopistej, szlak niebieski od Przesieki i Borowic do Przełęczy Karkonoskiej, Droga Urszuli, szlak czerwony do Schroniska PTTK Nad Łomniczką oraz drogą wewnętrzną pod Chojnikiem (przy miejskim centrum aktywności w Sobieszowie). Rowerem na Śnieżkę lub Szrenicę można pojechać wyłącznie w ramach zorganizowanej imprezy rekreacyjno-sportowej.  

YouTube Weehoo
facebook weehoo

Kontakt:

 

tel: +48  733 531 534

w godz. 11.00-14.00

 

email: info@weehoo.pl

 

Polityka Prywatności

Nasz Adres:

 

ul. Julianowska 61

05-500 Piaseczno 

 

BM Consulting Beata Morawska

NIP: 951-202-59-53