31 stycznia 2019

Co to za przyczepka wg E-bajkiem przez świat

Nasza przyczepka rowerowa to Weehoo, model iGo Turbo. Dlaczego właśnie ona? Z kilku bardzo dla nas ważnych powodów:

 

  • Pozwala na poruszanie się w trudnym terenie. Z uwagi na jednokołową konstrukcję przyczepka wjedzie wszędzie tam gdzie da radę wjechać i zjechać ciągnący ją rower. Jest węższa od kierownicy w moim rowerze, dzięki czemu mam pewność, że wjeżdżając między drzewa czy inne przeszkody nie zahaczę o nie. Wąskie ścieżki, koleiny czy gruntowe, porośnięte na środku trawą drogi nie stanowią dla niej problemu.

 

  • Pedały. Kiedy pasażer przyczepki zaczyna pedałować rowerzyście naprawdę robi się lżej. Pedałowanie to też dodatkowa frajda i ruch dla dziecka. Dzięki możliwości pedałowania pasażer czuje, że pokonany dystans to również jego zasługa.

 

  • Niezabudowana kabina. Otwarta przestrzeń wokół siedziska daje dziecku możliwość większych doznań wizualnych, ułatwia też kontakt wzrokowy i werbalny z dzieckiem. Doczepiany daszek wraz z osłoną przeciwdeszczową nie wchodzą w skład standardowego wyposażenia przyczepki i są dostępne za dodatkową opłatą.

 

  • Błotniki. Lecący spod kół roweru nawet w suche dni piach, w mokre zaś błoto i woda to zmora przyczepkowych wycieczek. Po zamontowaniu dodatkowego błotnika na pałąku Weehoo można niemal całkowicie wyeliminować ten problem.

 

  • Szybki montaż i demontaż. Z uwagi na to, że często przemieszczamy się samochodem z miejsca na miejsce nawet kilka razy dziennie zależało nam na tym aby przyczepka składała i rozkładała się możliwie szybko. Dodatkowo przyczepka rowerowa Weehoo można przewozić na standardowych bagażnikach rowerowych co pozwala zaoszczędzić przestrzeń bagażową w samochodzie.

 

  • Zakres wiekowy pasażera. Wg producenta, regulacja siedziska dla większości dzieci w wieku 2-9 lat - o wzroście od 96 do 132 cm i wadze do 36 kg. Przyczepka wystarczy na kilka ładnych lat.

 

Weehoo Polska za E-bajkiem przez świat

 

YouTube Weehoo
facebook weehoo

Kontakt:

 

tel: +48  733 531 534

w godz. 11.00-14.00

 

email: info@weehoo.pl

 

Polityka Prywatności

Nasz Adres:

 

ul. Julianowska 61

05-500 Piaseczno 

 

BM Consulting Beata Morawska

NIP: 951-202-59-53